top of page

אנו בתמוז מספקים שרותי הקלטת פודקאסטים באולפן, צילום פודקאסטים באולפן, עריכת פודקאסטים וגם עיצוב סאונד לפודקאסטים. בנוסף לשירותים הניתנים באולפן - אנו מאפשרים הקמה של אולפן הקלטות נייד לצורך הקלטת פודקאסט בבית העסק או בכל מקום אחר כגון משרדי חברה, אירועים עסקיים וכו'.

אז איך מקליטים פודקאסט ? מה צריך בשביל להקליט פודקאסט ? באיזה ציוד משתמשים לצורך הקלטת פודקאסט מקצועי ? כמה זמן לוקחת הקלטת פודקאסט ? כמה עולה הקלטת פודקאסט ? 

על שאלות אלו ועוד נפרט כאן, אך כמובן ניתן גם ליצור עמנו קשר בנוגע לצרכים והשאלות הספציפיות שלכם ונשמח לענות ולפרט על הנושא.

אז מה זה פודקאסט ? 

פודקאסט הוא בעצם פרק או סדרת פרקים מוקלטים שבכל אחד מהם שיחה, ראיון, הדרכה או מאמר מובנה או ספונטני.

מדובר על הקלטה (אודיו) של פרק והפצתו דרך ערוצי המדיה השונים כגון אפל פודקאסט, גוגל פודקאסט, ספוטיפיי ופלטפורמות שונות המארחות פודקאסטים ומאפשרות להאזין להם.
בנוסף קיימים פודקאסטים שבנוסף לאודיו מבצעים גם צילום פודקאסט באולפן ומשתמשים בחומרי וידאו אלו למטרות שונות עליהן נפרט בהמשך.

אז מי צריך הקלטת פודקאסט ?

בשנים האחרונות הקלטת פודקאסט משמשת אנשים פרטיים, עסקים, חברות וגופים רבים בעיקר לצרכי שיווק ומיתוג, לצרכי פרסום, לעיתים כמודל עסקי ולעיתים גם רק לשם ההנאה שבדבר.

צריכת פודקאסטים הפכה לדבר שבשגרה ואנשים רבים מאזינים לפודקאסטים הזמינים להם במחשב ובטלפון הנייד בכל מקום, בכל זמן ובחינם. אנשים מאזינים לפודקאסט ברכב בזמן נהיגה, במכון הכושר, באוטובוס או ברכבת, ובעצם בכל מקום שבו יש להם זמן פנוי והם רוצים ויכולים לצרוך תוכן.

קיימים פודקאסטים רבים בתחומים שונים ומגוונים. בחלק מהמקרים מדובר בתכנים מקצועיים ומובנים המועברים על ידי גורם מקצועי שמטרתו היא לייצר / לשמר שם של אוטוריטה בתחומו ולמתג עצמו כמוקד ידע מקצועי.

במקרים אחרים מדובר על פודקאסטים המהווים תוכן מעניין ואטריקטיבי המשווק מוצר או שירות מסויים, מופק על ידי החברה או נותן השירות ומשווק במקביל לפלטפורומות השונות גם בערוצי המדיה של אותו הגורם.

לעיתים רבות ניתן להאזין גם לפודקאסטים בנושאים כלליים ו/או העשרתיים שמופקים על ידי אנשים פרטיים למטרת הנאה או למטרת רווח שיגיע בשלב מאוחר יותר דרך פרסומות ונותני חסות.

ברובם הגדול וכמעט המוחלט של המקרים - פודקאסט הוא עניין כלכלי שמופק למטרות רווח בדרך ישירה או עקיפה והינו כלי שיווקי ופרסומי מהיעילים והאיכותיים ביותר שיש כיום.

אנו מספקים שירותים מקצועיים של הקלטת פודקאסט או הקלטת פודקאסטים רבים בחלוקה לפרקים.

 

לא פעם אנו נתקלים בפודקאסטים - מצליחים יותר או פחות - שאיכות הסאונד בהם ירודה וזו כתוצאה מנסיון של יוצר הפודקאסט לבצע את ההקלטה והעריכה בעצמו באופן שאינו מקצועי ולרוב הסיבות הן נסיון לחסכון בעלויות או רצון לעשות זאת בעצמך לשם החוויה. 

חשוב להבין שפודקאסט בבסיסו הינו מוצר אודיו (שמע בלבד) ושאיכות הסאונד של הקלטת פודקאסט הינה חיונית ואף קריטית לחוויית ההאזנה. 

איכות סאונד ירודה תקשה על הבנת התוכן ותייצר חוויה לא נעימה לאוזן שתגרום לאחוזי נטישה גבוהים ולביקורות שליליות על הפודקאסט.

אנו בתמוז מספקים שרות הקלטת פודקאט מקצועי וגאים להקליט עשרות רבות של פודקאסטים וחלק מהפודקאסטים המצליחים ביותר בישראל. 

איכות ההקלטה של הפודקאסטים אצלנו הינה ללא פשרות. ההקלטה מתקיימת בסביבה נעימה ומקצועית על ידי טכנאי מוסמך. כל פודקאסט עובר בקרת איכות ועריכת סאונד על פי הצורך. 


בנוסף אנו מספקים שירות צילום פודקאסטים באולפן המבוסס על מערכת של מצלמות DSLR מקצועיות תאורת אולפן מקצועית וניתוב וידאו בזמן אמת המספק ללקוח תוצר וידאו איכותי של הפרק המלא עם סאונד איכותי וצילום בשלוש זוויות מתחלפות על פי הדוברים.

לקוחות האולפן משתמשים בפרק הפודקאסט המצולם לצורך העלאתו ל Youtube ולרשתות החברתיות, ובנוסף גוזרים מתוכו חלקי תוכן קצרים (סרטונים באורך של כמה שניות) המאפשרים להם לקדם את התוכן על ידי "טיזרים" ברשתות.

 

האורחים שלנו בתמוז נהנים ממתחם מרווח ונוח ברמה גבוהה בצפון תל אביב עם חניה בשפע, מטבחון מאובזר, מעלית ונגישות מלאה, חדר הקלטה מרווח המאפשר הקלטה של כמה משתתפים בו זמנית.


עלות הקלטת פודקאסט באולפן משתנה בהתאם לצרכי הלקוח מבחינת אודיו / וידאו / עריכה,  אורך הפרקים, כמות העריכות הנדרשות וכו'. אנו מתאימים את השירות והמוצר לצרכי הלקוח.
 

אנו ממליצים לכל אדם או חברה הלוקחים ברצינות את הפודקאסטים שלהם, מעוניינים לספק למאזינים חוויה איכותית ונעימה שתתרום לאחוזי ההאזנה ולהצלחה של הפרקים, ובנוסף מעוניינים להסיר מעצמם כל עיסוק טכני בנושאי הקלטה צילום ועריכת אודיו - להשתמש בשרותים שלנו, לבצע הקלטת פודקאסט מקצועי באולפן הקלטות ולא להתפשר על הקלטת פודקאסט ביתית. 

לפרטים נוספים בנוגע להקלטת פודקאסטים - ניתן ליצור קשר כאן ואנו נשמח לענות על כל שאלה.

bottom of page