שירותים נוספים

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

איך מקליטים פודקאסט ? מה צריך בשביל להקליט פודקאסט ? באיזה ציוד משתמשים לצורך הקלטת פודקאסט מקצועי ? כמה זמן לוקחת הקלטת פודקאסט ? כמה עולה הקלטת פודקאסט ? 

על שאלות אלו ועוד נפרט כאן, אך כמובן ניתן גם ליצור עמנו קשר בנוגע לצרכים והשאלות הספציפיות שלכם ונשמח לענות ולפרט על הנושא.

אז מה זה פודקאסט ? 

פודקאסט הוא בעצם פרק או סדרת פרקים מוקלטים שבכל אחד מהם שיחה, ראיון, הדרכה או מאמר מובנה או ספונטני.

מדובר על הקלטה (אודיו) של פרק והפצתו דרך ערוצי המדיה השונים כגון אפל מיוזיק, ספוטיפיי ופלטפורמות שונות המארחות פודקאסטים ומאפשרות להאזין להם.

מי צריך הקלטת פודקאסט ?

בשנים האחרונות הקלטת פודקאסט משמת אנשים וגופים רבים לצרכי שיווק ומיתוג, לצרכי פרסום ולעיתים גם רק לשם ההנאה שבדבר.

צריכת פודקאסטים הפכה לדבר שבשגרה ואנשים רבים מאזינים לפודקאסטים הזמינים להם במחשב ובטלפון הנייד בכל מקום ובכל זמן ובחינם. אנשים מאזינים לפודקאסט ברכב בזמן נהיגה, במכון הכושר, באוטובוס או ברכבת, ובעצם בכל מקום שבו יש להם זמן פנוי והם רוצים ויכולים לצרוך תוכן.

קיימים פודקאסטים רבים בתחומים שונים ומגוונים. בחלק מהמקרים מדובר בתכנים מקצועיים ומובנים המועברים על ידי גורם מקצועי שמטרתו היא לייצר / לשמר שם של אוטוריטה בתחומו ולמתג עצמו כמוקד ידע מקצועי.

במקרים אחרים מדובר על פודקאסטים המהווים תוכן מעניין ואטריקטיבי המשווק מוצר או שירות מסויים, מופק על ידי החברה או נותן השירות ומשווק במקביל לפלטפורומות השונות גם בערוצי המדיה של אותו הגורם.

לעיתים רבות ניתן להאזין גם לפודקאסטים בנושאים כלליים ו/או העשרתיים שמופקים על ידי אנשים פרטיים למטרת הנאה או למטרת רווח שיגיע בשלב מאוחר יותר דרך פרסומות ונותני חסות.

ברובם הגדול וכמעט המוחלט של המקרים - פודקאסט הוא עניין כלכלי שמופק למטרות רווח בדרך ישירה או עקיפה והינו כלי שיווקי ופרסומי מהיעילים והאיכותיים ביותר שיש כיום.

אנו מספקים שירותים מקצועיים של הקלטת פודקאסט או הקלטת פודקאסטים רבים בחלוקה לפרקים.

 

לא פעם אנו נתקלים בפודקאסטים - מצליחים יותר או פחות - שאיכות הסאונד בהם ירודה וזו כתוצאה מנסיון של יוצר הפודקאסט לבצע את ההקלטה והעריכה בעצמו באופן שאינו מקצועי ולרוב הסיבות הן נסיון לחסכון בעלויות או רצון לעשות זאת בעצמך לשם החוויה. 

חשוב להבין שפודקאסט הינו מוצר אודיו (שמע בלבד) ושאיכות הסאונד של הקלטת פודקאסט הינה חיונית ואף קריטית לחוויית ההאזנה. 

איכות סאונד ירודה תקשה על הבנת התוכן ותייצר חוויה לא נעימה לאוזן שתגרום לאחוזי נטישה גבוהים ולביקורות שליליות על הפודקאסט.

אנו בתמוז מספקים שרות הקלטת פודקאט מקצועי וגאים להקליט חלק מהפודקאסטים המצליחים בישראל. 

איכות ההקלטה של הפודקאסטים אצלנו הינה ללא פשרות ומתקיימים בסביבה נעימה ומקצועית על ידי טכנאי מוסמך. כל פודקאסט עובר בקרת איכות ועריכת סאונד על פי הצורך. 

האורחים שלנו בתמוז נהנים ממתחם מרווח ונוח ברמה גבוהה בצפון תל אביב עם חניה בשפע, מטבחון מאובזר, מעלית ונגישות מלאה, חדר הקלטה מרווח המאפשר הקלטה של כמה משתתפים בו זמנית.

עלויות הקלטת פודקאסט אינן גבוהות ואף מאוד אטרקטיביות ביחס למוצרי תוכן אחרים. 

אנו ממליצים לכל אדם או חברה הלוקחים ברצינות את הפודקאסטים שלהם ומעוניינים לספק למאזינים חוויה איכותית ונעימה שתתרום לאחוזי ההאזנה ולהצלחה של הפרקים - להשתמש בשרות הקלטת פודקאסט מקצועי באולפן הקלטות ולא להתפשר על הקלטת ביתית. 

לפרטים נוספים בנוגע להקלטת פודקאסטים - ניתן ליצור קשר ואנו נשמח לענות על כל שאלה.